Nieuws
Vandaag

Vandaag: Pop Smoke doodgeschoten

Vandaag: Pop Smoke doodgeschoten
Pop Smoke 

Op 20-jarige leeftijd wordt rapper Pop Smoke vermoord.

De rapper wordt het slachtoffer van een brute roofoverval in zijn woning in Los Angeles. Vier mannen, waaronder twee jongeren, moeten zich voor de rechtbank verantwoorden.

Pop Smoke, die in het dagelijks leven als Bashar Barakah Jackson door het leven ging, woonde tijdelijk in het huurhuis in de Hollywood Hills. In de ochtend van 19 februari werd die woning overvallen door het viertal. De rapper werd door twee kogels geraakt. Buurtbewoners, die de schoten hoorden om half vijf in de ochtend, belden de hulpdiensten. Die konden Pop Smoke nog wel naar het ziekenhuis brengen waar hij later aan zijn verwondingen overleed. Agenten verklaarden dat de inbrekers de laatste tijd actief waren met overvallen in woningen waar muzikanten woonachtig zijn. Een vijfde persoon die in eerste instantie wel werd gearresteerd bleek niets met de moord van doen te hebben.

Of er een verband bestaat tussen de overval en de acties van Pop Smoke op social media is niet duidelijk. Hij plaatste een dag eerder een verhaal op Instagram rond geschenken die hij had ontvangen. Op één van de foto’s was zijn volledige adres te lezen.

Op deze dag zijn onder meer Sara Kays (1999) en Ayoub Maach (2000) jarig.

De nummer 1-hits van 19 februari:
2000: Onderweg - Abel
2005: Das Kleine Krokodil - Irus Gruttmann presents Schnappi
2011: Rolling In The Deep - Adele
2022: Dat Heb Jij Gedaan - Meau

youtube video placeholder
(19-02-2023)