Nieuws
Nieuws

Zoon Will Smith naar Paradiso

Jaden Smith 2019

Jaden Smith, de zoon van Will Smith en actrice Jada Pinkett Smith komt naar Nederland! Hij zal een optreden geven in de poptempel van Amsterdam: Paradiso. Het is de eerste keer dat de rapper een show doet in Nederland. 

Eind 2017 debuteerde de jonge rapper met zijn album SYRE. Hij begon zijn muziekcarrière gelijk goed met samenwerkingen met artiesten als A$AP Rocky en Raury. Dit jaar bracht Jaden Smith ook nieuwe muziek uit, namelijk zijn tweede album Erys. Op 21 augustus staat de rapper in Paradiso. 

Uit de kast
Jaden Smith kwam vorig jaar ook in het nieuws, hij maakte toen bekend dat hij op mannen viel. Hij had zelfs al een relatie met een man én geen onbekende voor ons! Hij liet in november zijn liefde blijken voor Tyler The Creator, die ook een rapper. Of de twee inmiddels nog steeds samen zijn is niet duidelijk. 

youtube video placeholder
(24-06-2019)