Ronnie Flex heeft laten weten dat er binnenkort een nieuw album aan zit te komen. Waarschijnlijk kun je ergens in de zomer zijn nieuwe tracks beluisteren.
Een prezieze releasedatum is er nog niet, maar via Twitter laat de rapper weten dat zijn album rond dezelfde datum als zijn vorige werkje Rémi uit zal komen, of iets later. Rémi verscheen op 8 juli 2017, dus de fans van Ronnie hebben wat om naar uit te kijken deze zomer. Zijn inspiratie haalt hij voor zijn nieuwe tracks bij Top 40-iconen uit de 80's, zoals Debarge, Rick James en Ready For The World.
Meesterwerk
De vorige albums van Ronnie Flex waren een groot succes. Voor Rémi kreeg hij een Edison voor het beste album van het jaar. De jury vond het "een modern meesterwerk." Ook Nori, dat daarna verscheen, was een groot succes.
Check hier de lyrics van Ronnies hit Blijf Bij Mij.
Foto: BSR Agency
(28-04-2019)