Nieuws
Nieuws

Artiestenmanager Jaap Buijs heeft maagkanker

Artiestenmanager Jaap Buijs heeft maagkanker

Bij artiestenmanager Jaap Buijs is maagkanker geconstateerd. Dat maakte Jan Smit gisteravond bekend in het nieuwe late night-programma van RTL4. Via zijn bedrijf Volendam Music verzorgt Jaap Buijs al jaren het management van diverse artiesten uit het dorp, zoals Jan Smit, Nick & Simon en 3JS, maar ook van bijvoorbeeld George Baker en Dana Winner.

Aan RTL Late Night-presentator Humberto Tan vertelde Jan Smit dat hij het nieuws over Jaap Buijs afgelopen vrijdag hoorde, dezelfde dag dat zijn zoontje Senn werd geboren. Jaap Buijs kampte al een aantal weken met misselijkheid en opkomend maagzuur, maar al die tijd wist niemand wat er precies aan de hand was met de manager.

De artiesten die bij Jaap Buijs onder contract staan zijn al jaren erg succesvol in de Top 40. Zo heeft Jan Smit al meer dan 25 Top 40-hits gescoord. Zes daarvan kwamen op No. 1 terecht, waaronder Ik Zing Dit Lied Voor Jou Alleen, Cupido en Als De Morgen Is Gekomen. (27-08-2013)