Nieuws
Nieuws

Comeback Les Humphries Singers

Comeback Les Humphries Singers

In het programma "Wilkommen bei Carmen Nebel" op het tweede Duitse net het ZDF vindt op 9 mei de reunie plaats van de Les Humphries Singers (ESF 1976).

De leider van de band zal er echter niet meer bij zijn : Les Humphries overleed op 26 december 2007 (wat pas in maart 2008 bekend werd gemaakt).

De grote man bij de groep Jürgen Drews (ESF 1976) zal wel van de partij zijn. Verder zal de nieuwe bezetting uit Peggy Evers-Hartig , Judy Archer , Jay Jay van Hagen , Willi Meyer , Chris Dakota , Tina Kemp-Werner en David A. Tobin bestaan.

De groep had grote hits als "Mexico", "To my fathers house" (nummer één in de Nederlandse Top 40) en "Mama Loo". In 1976 vertegenwoordigde de groep met "Sing Sang Song" Duitsland op het Eurovisie Songfestival , welke toen in Den Haag werd gehouden.

Eigenlijk eindigde de groep als tweede tijdens "Ein Lied für Den Haag" de Duitse voorronde voor het Eurovisie Songfestival. Zanger Tony Marshall zou de Duitse eer hoog gaan houden met het lied "Der Star". Dit lied werd echter gediskwalificeerd omdat het al in 1972 in het openbaar gezongen was door de Israëlische zangeres Nizza Thobi en dat was tegen de regels in van de EBU (European Broadcasting Union).

In mei verschijnt bij Universal ook het gloednieuwe album van de Les Humphries Singers "Back in Time".

(08-04-2009)